چرا استفاده از شیشه های ایمنی سکوریت نشکن مرسوم شده است

رپورتاژ آگهی؛

در سازه های جدید پایداری و دوام بسیار قابل توجه هستند، در حال حاضر شیشه نشکن جدیدترین ماده انتخابی برای ساخت و ساز میباشد که مصارف بسیار متنوعی را شامل می گردد.
شیشه ماده ای است که قبلا به طور عمده برای زیبایی سازی مورد استفاده قرار میگرفت، نوع نشکن در حال حاضر به دلیل خواص بسیار و مزیتهای گوناگون مهمترین ابزار در فضا سازی در بسیار از اماکن عمومی و اپارتمانی میباشد.

مزیتهای استفاده از شیشه نشکن سکوریت:

این محصول از موادی است که برای برنامه های کاربردی معماری داخلی و خارجی در خانه استفاده میشود. زیبایی محصولات نشکن یکی از چندین مزیت آن میباشد.
نوع نشکن نه تنها نگاهی جذاب به محیطهای مسکونی میدهد، چون با تکنیکهای پیشرفته پردازش شده است، برای مصارفی که استفاده میشوند قوی و با دوام میباشد. نوع نشکن با استفاده از روشهای مختلف علمی، سخت تر و مستحکمتر ازنوع معمولی تولید میشوند. این محصول خود را در فناوریهای مدرن امروز اثبات کرده است. این ویژگیها و کیفیت بالا آن را برای استفاده گسترده در دکوراسیون منزل مناسب میسازد.
شیشه سکوریت در نمای خارجی بلندترین ساختمان، برای کاربردهای داخلی در درها، پنجره ها و حمام شیشه ای مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول ایمن در حال حاضر انتخاب اول برای یک سازه قوی، امن و راحت است. نه تنها محیط را در برابر نفوذ فیزیکی محافظت مینماید، اما همچنین می تواند در فضای داخلی بدون نگرانی از شکستگی و یا آسیب استفاده می شود. این محصول الزامات اساسی ایمنی و داشتن امنیت در منزل را فراهم می آورد.

این محصول می تواند علاوه بر زیبایی که به محیط میبخشد، در صورت شکستن خطرات ناشی از تکه های تیز را ازبین ببرد. به همین دلیل باید در انتخاب محصول مورد نظرخود مراقبت و توجه صورت گیرد.

ایمنی شیشه نشکن:

این محصول در واقع یک ورق  استاندارد است که طی فرآیندهای حرارتی یا شیمیایی به منظور افزایش مقاومت در کاربرد پدید می آید. این روند باعث ایجاد تنش در سطوح داخلی  میشود که سطوح خارجی را فشرده میسازد. این نوع نشکن در دربهای داخلی منزل، حمام، قفسه های یخچال و فریزر و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. برای ساخت یک خانه و یا ارتقاء خانه، ارائه پنجره جدید و ایمن بسیار مهم میباشد. با پیشرفت ساخت و ساز، بسیار مهم است که حفاظت منزل تأمین گردد.

ramadoor

نوع نشکن یکی از تکنولوژیهای جدید است که مزایای بیشماری را برای صاحب خانه فراهم می کند. در زیر دلایل بکارگیری آن را برای پنجره ساختمان برایتان شرح میدهیم.

مقاوم در برابر شکستگی:

هر صاحبخانه ای دوست دارد که امنین منزل و خانواده خود را تأمین نماید.نوع نشکن مقاومت خود را در برابر سرقت به اثبات رسانده است. این محصول بعنوان پنجره بیرونی دسترسی افراد از پنجره را محدود مینماید.

از بین بردن حوادث:

شیشه معمولی و سنتی در برخورد با حوادث آسیب پذیر میباشد. کودکان هنگامی که مشغول بازی هستند، ممکن است در اثر برخورد توپ و وسایل با آنها، باعث شکستن آنها شوند. منتهی وقتی نوع نشکن باشد، در صورت برخورد با توپ دچار آسیب نمیشود و اگر هم بشکند قطعات آن به کسی آسیب نمیرساند. این محصول دارای یک لایه پلیمر قوی میباشد که اغلب بین دو لایه قرار میگیرد و آن را در برابر شکستگی مقاوم میسازد.

کاهش اثرات ناشی از شرایط بد آب و هوایی:

در صورتی که آب و هوا طوفانی و سخت باشد، اگرآنها از جنس معمولی باشد، خواهد شکست ولی نوع نشکن مقاومت بالایی در برابر طوفان و وزش بادهای شدید دارد.

صرفه جویی در مصرف انرژی:

استفاده از شیشه نشکن سکوریت در پنجره ها و درها و بالکن شیشه ای منزل باعث نفوذ نور در منزل میشود و در نتیجه در کل روز محیط شما روشن خواهد بود و نیاز به نور مصنوعی نخواهد بود. از طرفی استفاده از نوع نشکن در پنجره ها، از عبور و مرور هوا به داخل و خارج از محیط جلوگیری مینماید و این امر هدر رفتن انرژی را کاهش میدهد.

Post Author: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *