خرید خانه با زیر ۵۰ میلیون تومان

رپورتاژ آگهی؛

sakenin

طراحی نوین ساختمان های لوکس تهران

خرید و فروش خانه ارزان قیمت، مورد توجه افرادی قرار می گیرد که به دلیل توان مالی پایین نمی توانند قیمت بالایی برای خرید مسکن و تهیه ملک مسکونی پرداخت نمایند. زوج های جوان از جمله افرادی هستند که با دارایی پایین قصد خرید خانه مسکونی و خرید آپارتمان مسکونی را دارند.

در بسیاری از فایل های مشاورین املاک دیده می شود که افرادی هم هستند که با ۴۰ میلیون تومان می توانند صاحب خانه شوند. خرید خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی زیر ۵۰ میلیون تومان، می تواند برای بسیاری از افراد در چند مرحله امکان پذیر باشد.

خانه های متراژ پایین و آپارتمان های کوچک متراژ دارای قیمت پایینی هستند. افراد با استفاه از دارایی خود، اخذ وام مسکن و تسهیلات مسکن و همچنین استفاده از رهن آپارتمان می توانند صاحب خانه شوند.

هماهنگی برای خرید مسکن با شرایط ذکر شده مقداری مشکل است. به دلیل خرید چند مرحله ای خانه های ارزان قیمت، شرایط باید به گونه ای باشد تا در حد امکان در موعد مقرر شرایط مهیا شود و تسهیلات بانک مسکن در اختیار خریدار مسکن قرار بگیرد.

در بیشتر مناطق تهران، قیمت سوئیت های مسکونی و آپارتمان های مسکونی با متراژ ۳۰ تا ۴۰ متر مربع، بالای ۱۰۰ میلیون تومان می باشد. البته بسیار از این واحدهای مسکونی به نسبت قیمت پایینی که دارند، دارای کیفیت خوبی هستند.

متراژ واحدهای مسکونی کوچک در نگاه اول ممکن است مورد توجه زوج ها قرار نگیرد اما برای شروع یک زندگی مشترک، می تواند گزینه ی خوبی برای آنها تلقی شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن خرید مسکن خود را به انجام رسانند.

Post Author: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *