انگلیسی را روان صحبت کنید

مکالمه انگلیسی

برای همگی ما پیش اومده در محل کار یا سر کلاس زبان به فردی برخورد کنیم که بی شمار راحت انگلیسی صحبت میکرد پاكی تمامو جزئی هم دوست داشتیم که در مکالمه فرهنگی بسیار روان قدس بدون تپق زدن منظورمون رو برسونیم . اینجا به معرفی نکاتی میپردازیم که به شما کمک می کند انگلیسی را روان صحبت کنید.

انگلیسی را روان صحبت کنید

بیش از حد دستور زبان مطالعه نکنید

کلید فراگیری زبان انگلیسی جلوه گر کردن توازن بین مطالعه و تمرین است. روان صحبت کردن انگلیسی با دانستن خوب اجازه اصطلاح انگلیسی برابر نیست حتی انگلیسی زبان ها خطایا گرامری دارند.

روان صحبت کردن یعنی توانایی برقراری ارتباط. برای همین گاه حقیقی است که کتابهای رخصت واژه سازش را کنار گذاشت تا بتوان آن مهارت های نوشتن، خواندن، اذن زاویه دادن و صحبت کردن را تو جهان واقعی تمرین کنید.

عبارات را یاد بگیرید و مطالعه کنید

خیلی از دانش آموزان لغات را یاد میگیرند یكدلی تلاش میکنند که برای ابداع یک جمله صحیح تعداد زیادی از کلمات را کنار یکدیگر بگذارند. این درون مایه مرا شگفت متنفر میکند که بعضی از دانش آموزانم چقدر کلمات زیادی میدانند اما نمیتوانند یک جمله درست بسازند. دلیل این خصوص امر اینست که آنها عبارات را ملاحظه نکرده اند.

هنگامیکه بچه خیر یک زبان را یاد میگیرند، آنها کلمات قدس عبارات را با هم یادآوری میگیرند. به همین ترتیب من وایشان هم نیاز دارید عبارات را وارسی کرده یكدلی یادگار یادداشت بگیرید.اگر من وتو ۱۰۰۰ کلمه بدانید ممکن است حتی نتوانید یک جمله صحیح بگویید. اما اگر من واو ۱ تعبیر بدانید میتوانید صدها جمله درست بسازید.

انگلیسی را روان صحبت کنید

اگر ۱۰۰ عبارت بدانید از اینکه قادر خواهید بود چقدر جملات صحیح زیادی اعتراف کنید متعجب خواهید شد. سرانجام، وقتی فقط ۱۰۰۰ تكلم را بدانید ایشان تقریبا یک مكالمه سخن گفتن کننده روان به زبان انگلیسی خواهید بود.بخش تكلم کردن به زبان انگلیسی یک مثال عالی از خلق چندین جمله با استفاده از یک گزاره بیان میباشد. بنابراین دهر نچ سادگی دنیا نه وقت نفس را برای یادگیری کلمات مختلف بسیاری تلف نکنید.

در عوض متعلق وقت جهان ها را برای ملاحظه گزاره بیان نه استفاده کنید خلوص من واو به روان شدن در انگلیسی نزدیک تر خواهید شد.

با گوش دادن بیشتر یاد بگیرید

وقتی اغلب دانشجویان به یک انگلیسی واژه سازش گوش می دهند بر درک تمام کلمات تاکید دارند. این قطعا مهم است اما اما می توانید خیلی بیشتر از گوش دادن یادبگیرید. تنها برای درک معنی کلمات گوش ندهید بلکه به روشی که فرد کلمات را می گوید هم عنایت کنید. حرمت کنید کدام کلمات را در یكباره به هم وصل می کند گر کی به جای از استفاده می کنند.

سعی کنید این جزئیات را دفعه بعدی که صجبت می کنید استفاده کنید تا انگلیسی شما طبیعی تر به نظر برسد.گفتنش مشكل است، درسته؟ وقتی به انگلیسی زبانان گوش می دهید درک تمام کلمات انگلیسی است که قول می شود. ممکن است کلمات زیادی را که شما نمی دانید استفاده کنند، سریع صحبت کنند ولو لهجه غلیظی داشته باشند.

انگلیسی را روان صحبت کنید

هنگام مطالعه در نقش زبان آموز نباشید

نگرش درست مل تواند بین شکست قدس موفقیت تفاوت ایجاد کند. بعدی خود را پهلو عنوان کسی که واژه سازش انگلیسی یاد مشروب گیرد نبینید یكدلی خود را کسی ببنید که انگلیسی صحبت باده کند یا  مل خواهد انگلیسی را خوب صحبت کند  این تغییر کوچکی است اما باعث مسكر شود اتكا پهلو نفس بیشتری احساس کنید تزكیه بالا من واو کمک مسكر کند تا مطالب اخلاص قواعدی را که سلاف دانید پهلو طور موثرتری مصرف کنید.همچنین این برفراز این معنی است که باید انگلیسی فکر کنید.

اگر صهبا خواهید کلمه  را برفراز زبان انگلیسی بگویید مثلا همین الان عنفوان درون مورد این کلمه برفراز كلمه مادری خودتان فکر مسكر کنید یكدلی آنوقت سعی ساغر کنید صدر در کلمه درست داخل صلح انگلیسی فکر کنید. بالا جای اینکار تصویر یک سیب را تصور کنید صمیمیت آنجا منحصراً فراز کلمه انگلیسی فکر کنید. روانی خیالی وقتی اتفاق شراب افتد که آخرت تو ذهنتان محاوره نچ را ترجمه نکنید.

Post Author: بنیادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *