هاوال، آنچه قبل از خرید باید بدانید!

هاوال یکی از خودروهای تیپ کراس اور چینی می باشد که به تازگی وارد بازار شده است و با استقبال خوبی مواجه شده است این خودرو امکانات و آپشن فنی بسیار زیادی دارد و از نظر امکانات رفاهی هم رده ی خودروی چینی مانند جک S5 می باشد.

اگر بخواهیم در مورد خرید هاوال بیشتر با شما صحبت کنیم باید ابتدا در مورد طراحی ظاهری و بدنه ی این خودرو با شما صحبت کنیم. این خودرو در یکی از محصولات شرکت چینی گریت وال می باشد که قابل مقایسه با طراحی های کشورهای اروپایی و ژاپنی نمی باشد.

خودروی هاوال
خودروی هاوال

برای خرید هاوال باید با این نکته توجه داشته باشید که این خودرو دارای پیشرانه ی توربوشارژ ۱.۵ لیتری می باشد و گیربکس این خودرو به صورت اتوماتیک یا دستی به صورت ۶ سرعته می باشد که در زمان خرید باید از سالم بودن گیربکس این خودرو اطمینان کامل حاصل کنید.

خودروی هاوال
خودروی هاوال

مطلب دیگری که باید در زمان هرید هاوالبه ان توجه داشته باشید داخل کابین می باشد که فضای کاملا لوکس و دارای تجهیزات کاملا مجهز می باشد و حس خوبی را به شما در زمان نشستن بر روی صندلی ها به شما بدهدو داشبورد خودرو باید طراحی خود را حفظ کرده باشد.

خودروی هاوال
خودروی هاوال

برای خرید هاوال با توجه به نسوناتی که در بازار ارز رخ داده است به سختی می تواند قیمتی را به عنوان قیمت پایه برای این خودرو پیش بینی کرد شرکت اصلی این خودرو هزینه ی مورد نیاز برای خرید هاوال را ۹۶ میلیون ارزیابی کرده است و شما می توانید به راحتی با پیش پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون این خودرو را خریداری کنید.

در زمان خرید هاوال باید این مطلب را بدانید که این خودرو بیشتر برای جذب مشتری خارجی در نظر گرفته شده است و افرادی که خودروهای چینی را مورد بررسی قرار داده اند قطعا می دانند که این خودرو یکی از ایمن ترین خودروهای چینی می باشد که دارای استانداردهای بین المللی ایمنی بسیار زیادی می باشد.

این خودرو آزمون های بسیار زیادی را در استرالیا گذرانده است و دارای ۵ ستاره ی ایمنی می باشد که برای خریداران می تواند بسیار مهم باشد که کمتر خودروی اروپایی این سطح از ایمنی را دارا می باشد. بیشتر خودروهایی که در اروپا ارائه می شوند دارای ۴ ستاره برای ایمن بودن خودرو هستند.

این خودرو از نظر رضایت مشتری در سطح بالایی قرار گرفته است و اگر بخواهیم آن را با نمونه های اروپایی هم رده ی خود مقایسه کنیم کارمان تا حد بسیار زیادی مشکل خواهد شد برای همین خاطر بعید نیست این خودرو با قیمتی برابر ۱۰۰ میلیون تومان به بازار عرضه شود.

Post Author: بنیادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *